Назарларыңызға ЭБС BookUp!

Құрметті оқырмандар! М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университетінің кітапханасы - медициналық кітапханалар Ассоциациясы мен BookUp ЭКЖ - "Үлкен медициналық кітапхана" (ҮМК) бірлескен жобасының қатысушысы.М.Қозыбаев атындағы СҚУ оқытушылары мен студенттері үшін ең ірі ресейлік толық мәтінді мәліметтер базасына –  BooKUP Электронды – кітапханалық жүйесіне кіру қолжетімді. Жұмыстың ыңғайлылығы үшін әдебиеттерді іріктеу, тестілеу, "ақылды оқырман", тегтер және т. б. қызмет көрсету түрлері бар. Электрондық кітапхана - гуманитарлық және жаратылыстану ғылымдары бойынша бағалы медициналық басылымдарға тамаша балама. Кітапханада 3500 -ден астам басылымдар мен кітаптар бар, олардың көпшілігі эксклюзивті. Барлық кітаптар лицензиялық шарттар бойынша құқық иеленушілермен ұсынылған. СҚУ мен жобаның басқа қатысушыларының басылымдарын «Оқу пәндерінің электрондық сөрелерінен» - оқытушы ұсынған әдебиеттерге ыңғайлы қол жетімділік қызметі табуға болады.

BOOK UР тіркеугу арналған Гид

Біз сізбен әрдайым байланыстамыз, барлық сұрақтар бойынша хабарласуға болады: