Факультеттер жаңалықтары

Әдеби-сазды кеш

30.04.2013 Қазақ филологиясы кафедрасының оқытушылары Маугизина М.А., Кулибекова Ж. С. "Сәбидің туған күні " атты  М. Жұмабаевтың 120 жылдығына арналған әдеби кеш өткізді.

1 мамыр

30.04.2013 АІ-11 тобының студенттері Ш. С. Ахметованың жетекшілігімен Қазақстан халықтарының бірлігі күніне арналған іс-шара өткізді.

Грамота

Грамотой за активное участие в НИР и НИРС в честь Дня работника науки награждена Кушбасова Б., студентка гр. ПМНО-09

Грамота

Грамотой за активное участие в НИР и НИРС в честь Дня работника науки награждена Понукалина Е,. студентка гр. ПМНО-11

Грамота

Грамотой за активное участие в НИР и НИРС в честь Дня работника науки награждена Мустафина Д., студентка гр. СПС-10

Грамота

Грамотой за организацию научной работы на музыкально-педагогическом факультете в честь Дня работника науки награждена Чемоданова Г.И., к.п.н., доцент педагогики, зам. декана МПФ по НР и МК

Грамота

Грамотой за публикационную активность в зарубежных журналах, имеющих ненулевой импакт-фактор в честь Дня работника науки награждена Власенко С.В., к.п.н., доцент кафедры «Педагогика»

Грамота

Грамотой за руководство студенческими проектами, получившими призовые места на Республиканском конкурсе НИРС в честь Дня работника науки награждена Тукачева Н.М., ст. преподаватель кафедры ТМНДО

Грамота

Грамотой за руководство студенческими проектами, получившими призовые места на Республиканском конкурсе НИРС в честь Дня работника науки награждена Колесникова Г.А., к.п.н., доцент кафедры МД

Конкурс

Дарбаева Э., студентка гр. ДФ-12, заняла 2 место в конкурсе научных студенческих работ «Влияние английского языка на процесс глобализации современного общества», посвященном Дню науки.

Семинар

Педагогический отряда «Джем» стал победителем в номинации «Лучшее видео» на семинаре педагогических отрядов (г. Алматы), руководитель отряда Самиева О.Б., ст. преподаватель кафедры «Педагогика»

Конкурс

Шевченко С.А., ст. преподаватель кафедры «Педагогика» стала победителем в номинации «Педагогические достижения» республиканского конкурса «Педагог 21 века» (г.Талдыкорган)

Конкурс

"Қаржы" мамандығы бойынша ҚР БҒМ СҒЗЖ 2013 Республикалық байқауының 3 дәрежелі дипломымен Кенжебаев Жалғас Болатұлы (гр. Фс - 08-5), зерттеу тақырыбы: "қаржылық есептілікті талдау кәсіпорынның қаржысын басқарудың құрамдас бөлігі ретінде ("СевНИИЖиР" ЖШС материалдары бойынша)", ғылыми жетекшісі-э. ғ. к., "Қаржы және кредит" кафедрасының доценті Кадо...

Грамота

Экономикалық факультетте ғылыми жұмысты ұйымдастырғаны үшін ғылым қызметкері күніне орай ректордың грамотасымен ЭФ деканының орынбасары, М. Э., "Қаржы және несие" кафедрасының аға оқытушысы Т. П. Тимошина марапатталды.

Грамоталар

Ғылым қызметкері күніне орай ҒЗЖ мен СҒЗЖ-ға белсенді қатысқаны үшін ректордың грамотасымен Фс-10-1,2студенттері көтермеленді.Бавинко В. А., Мустафаева З. Д., Омарова К. А.

Грамота

Ғылым қызметкері күніне орай нөлдік емес импакт-факторы бар шетелдік журналдарда жариялану белсенділігі үшін ректордың грамотасымен Экономика кафедрасының аға оқытушысы М. Ғ. М. А. Быков ынталандырды.

Грамота

Ғылым қызметкері күніне орай нөлдік емес импакт-факторы бар шетелдік журналдарда жариялау белсенділігі үшін ректордың грамотасымен Э.ғ. к., "Қаржы және кредит" кафедрасының доценті Д. Н. Шайкин ынталандырды.

Дөңгелек үстел

ФИП - те "2011-2012 оқу жылындағы ФИП СҒҚ жұмысының қорытындылары"атты дөңгелек үстел өткізілді. "ФИП СҒҚ үздік жетекшісі", "ФИП Үздік студент-Зерттеуші"конкурстарының қорытындысы шығарылды. Ұйымдастырушылар: ФИП СҒҚ кеңесінің төрағасы, СҒҚ басшылары, кафедра СҒҚ үшін жауаптылар, ФИП студенттері.

Конференция

ФИП-те "Игорь полкі туралы сөз" поэмасының 825 жылдығына арналған "поэмадағы тарих"студенттік ғылыми-теориялық конференциясы өтті Ұйымдастырушылар: Побежук Н. Ю., аға оқытушы. каф. Исагд, ФИП студенттері.

Конференция

ФИП-те Қазақстан халқының бірлігі күніне арналған студенттік ғылыми-практикалық конференция өтті. Ұйымдастырушылар: Захаров С. в., каф доценті. Т.ғ. к., Такенов Т. с., аға оқытушы. каф. "Тарих "мамандығының студенттері.

Акция

29.04.2013 Қазақ тілі кафедрасының оқытушылары Г.Мұхамеджанова, Қ.Таймуллина «Бір ел - бір кітап» акциясын өткізді.

Заседание СНО

29.04.2013 Состоялось расширенное заседание СНО кафедры «Органическая химия и химия ВМС» по теме «Полиэлектролиты на основе реакционноспособных исходных соединений». Докладчики: проф. Бегенова Б.И., магистрант Калиева Д., студентка Юсупова А. (Х(о)-10)

17 мамыр 2013

26.04.2013 ФФК отметил свое 45-летие.

22 шілде 2013
Конференция

26.04.2013 Қазақ филологиясы кафедрасы «М.Жұмабаев шығармашылығының әлемдік әдеби үрдістегі орны» атты республикалық ғылыми-тәжірибелік конференциясын өткізді.

Конкурс

26.04.2013 "Орыс тілі мен әдебиеті" кафедрасының оқытушылары мен студенттері "Лингва-шоу" байқауын өткізді.