Университетте жаңғырту жұмыстары қарқынды жүріп жатыр

Облыс әкімі Құмар Ақсақалов өңірдің жастарымен Петропавлда сылынып жатқан нысандардың құрылыс жұмыстарымен және істеп тұрған өндіріс кәсіпорындарын бірге аралады. Меймандар облыс орталығы бойынша туристік сапар барысында Қозыбаев университетінің  жаңа оқу-зертханалық корпусына да ат басын бұрды.

Жақын арада мұнда болашақ инженерлер, дәрігерлер, технологтар, IT және ауыл шаруашылығы саласындағы мамандар білім алатын болады. Заманауи зертханалар балаларға тек білім алуға ғана емес, сонымен қатар аймақ үшін басым ғылыми бағыттар бойынша зерттеулер жүргізуге мүмкіндік береді.

"Жабдық толығымен жергілікті өндіріс үшін жасалды, осылайша сіз болашақ жұмыс орныңызға келгенде, сіз күн сайын университетте оқыған технологиялық деңгейде айналыса аласыз. Мысалы, сүт фермаларында жұмыс істеуге баратындар сүт анализін қалай жасау керектігін, осы процестің параметрлері мен сипаттамалары қандай екенін біле алады. Мұның бәрі оқу бағдарламаларын игеру кезінде зерттелетін болады", - деді Басқарма төрағасы-Ректор Ерлан Шуланов

11 қабатты кешен заманауи жабдықтарды мен озық педагогикалық технологияларды біріктіріп, талапкерлерді тартуға оң септігін тигізбек. Жаңа ғимарат құрылысының қажеттілігі студенттер контингентінің өсу динамикасымен байланысты. Сондай-ақ, білім алушылар үшін тағы 2 жатақхана салу жоспарланған.

22.08.2021