Университетте алғашқы "1С: кәсіпқой" сертификаты табысталды

Қозыбаев университеті заманауи бағдарламалық өнімдер негізінде 1С сертификаттық оқыту орталығы ашылған ҚР ЖОО арасындағы жалғыз университет. Біздің төрт педагог жаттықтырушы санаттары бойынша дайындықтан өтіп, басқаларды оқытуға мүмкіндікке ие болып отыр. Петропавлда осындай 2 ресми білім беру провайдері бар. Қазақстан бойынша- 13.

Естеріңізге сала кетейік, біздің орталық студенттері өздерінің білім беру бағдарламасы бойынша оқу пәндерін меңгеру кезінде сертификат ала алады. Университет студенттері үшін курс тегін жүргізіледі.  1-30 шілде аралығында алғашқылардың бірі болып толық курстан өткен Александра Евтихова болды. Ол 1С-бухгалтерия бойынша біліктілік емтиханын сәтті тапсырып, оған салтанатты  түрде оған ҚР Бухгалтерлер қоғамдастығымен расталған сертификат табысталды.  2 курс студенті осындай мүмкіндік үшін жоғары оқу орнына алғысын білдіріп,  алған құзыреттілік мен білімінің арқасында, тез арада өзіне тиесілі жұмыс орнына орналаса алатындығымен бөлісті. Бұны Басқарма Төрағасы-Ректор Ерлан Шұланов та атап өтті. Оның сөзінше, бүгінгі таңда қызметкерлер тек жоғары теориялық және практикалық білімі ғана емес, сонымен қатар, қолданбалы кәсіби дағдылары бар мамандарға қызығушылық танытуда. ЖОО-да дәл осындай түлектер дайындалып шығарылады. Өйткені 1С сертификаты жас адамның заманауи еңбек нарығына дайын екендігін растайтын құжат.

Александра Евтихованың анасы да университетке алғысын білдірді. Ол "1С:кәсіпқой" сертификаты қызына биік белестерді бағындыруға мүмкіндік беретініне сенімді. Болашақта университеттің басқа факультеттерінде сертификаттау орталықтарын ашу жоспарда бар.

23.08.2021