МАШАВ

Агрономия және орман шаруашылығы" кафедрасының оқытушылары Израиль???????? СІМ жанындағы МАШАВ халықаралық орталығында "Өсімдік қорғау және суарудың озық технологиялары" тақырыбында кәсіби тағылымдамадан өтті күндік курс теориялық және тәжірибелік оқытуды, тамшылатып жә  кешенді қорғауды, АӨК мәселелерін инновациялық шешуді, өсімдіктерді қорғау кезінде өңдеу техникасы мен технологияларын, жылыжай құрылымдарын, гидропониканы және т.б. үйлестірді. Зауыттарға, буып-түю және сақтау цехтарына, жылыжай кешендеріне, егістіктерге кәсіби сапарлар ұйымдастырылды, агрономдармен, АШМ нұсқаушыларымен, менеджерлермен көптеген кездесулер өтті.

26.08.2021