SMART Farming-аграрлық білім беруді цифрлық трансформациялау

25.08.2021 жылы Оқушылар сарайының базасында (Петропавл қ.) «Білімді ұлт – тұрақты дамудың кепілі» білім беру қызметкерлерінің облыстық тамыз педагогикалық кеңесі өтті. Қосымша білім беру педагогтерінің секциясына Агротехнологиялық факультет деканының орынбасары, ауыл шаруашылығы ғылымдарының кандидаты И. В. Савенкова қатысты.

Онлайн-конференция «Балалар мен жастарға қосымша білім берудегі Smart-білім беру технологиялары» жалпы тақырыбымен 4 блок жұмысының аясында өтті.

И.В. Савенкова өз сөзінде қазіргі жағдайдағы аграрлық білім берудің (SMART Farming) цифрлық трансформациясының ерекшеліктері туралы айтып берді.

26.08.2021