«М.Қозыбаев атындағы СҚУ» КЕАҚ «Қозыбаев оқулары – 2021: білім мен ғылымды дамытудағы жаңа көзқарастар мен тәсілдер» атты Халықаралық ғылыми-практикалық конференция өткізеді

Құрметті әріптестер!

2021 жылдың 12 қарашасында «М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті» Коммерциялық емес акционерлік қоғамы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына, ғұлама тарихшы ғалым, мемлекет және қоғам қайраткері, тарих ғылымдарының докторы, профессор, Қазақстан Республикасы Ұлттық Ғылым академиясының академигі, Қазақстан Республикасының халық депутаты, Ш.Ш. Уәлиханов атындағы сыйлықтың, Қазақстан Республикасы мемлекеттік сыйлығының, Қазақстан Республикасы Президентінің «Бейбітшілік және рухани келісім» сыйлығының иегері Манаш Қабашұлы Қозыбаевтың туғанына 90 жыл толуына орай, «Білім мен ғылымды дамытудың жаңа бағыттары және заманауи көзқарастары» атты Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция өткізеді.

Ақпараттық хат

Конференцияға қатысу үшін өтініш