Қазақстан Президенті Қасым-Жомарт Тоқаевтың "Халық бірлігі және жүйелі реформалар – елдің өркендеуінің берік негізі"атты Қазақстан халқына Жолдауы.

2021 жылғы 1 қыркүйекте Парламент палаталарының бірлескен отырысында Қазақстан Президенті Қасым-Жомарт Тоқаев "Халық бірлігі және жүйелі реформалар – елдің өркендеуінің берік негізі"атты Қазақстан халқына жыл сайынғы Жолдауын жариялады.Мемлекет басшысы пандемиядан кейінгі кезеңде елді одан әрі дамытуға, Денсаулық сақтау жүйесінің тиімділігін арттыруға, сапалы білім беруді қамтамасыз етуге, өңірлік саясатты жетілдіруге, еңбек нарығында тиімді экожүйені қалыптастыруға, саяси жаңғыртуға, адам құқықтарын қорғауға және қоғамды топтастыруға бағытталған бірқатар бастамалар көтерді.2021 ж.9 қыркүйегінде "СКӨ" кафедрасының ПОҚ Президенттің "халық бірлігі және жүйелі реформалар-ел гүлденуінің берік негізі"Жолдауын талқылау бойынша онлайн – режимде дөңгелек үстел ұйымдастырды және өткізді. Дөңгелек үстелге 6b01801 "Әлеуметтік педагогика және өзін-өзі тану", 6b01901 "Дефектология" және 6b01906 "Арнайы педагогика"білім беру бағдарламаларының 1-4 курс студенттері қатысты.Пікірталас барысында студенттер еліміздің алдағы кезеңдегі әлеуметтік-экономикалық дамуының басым мақсаттарын талқылады. Сөз сөйлеушілер Мемлекет басшысы Қ.-ж. Тоқаевтың Қазақстан халқының бірлігі мен қоғамдағы этносаралық келісім жағдайында мүмкін болатын пандемиядан кейінгі кезеңде қоғамдық өмірдің барлық салаларында жүйелі реформаларды іске асыруға бағытталған Үшінші Жолдауының стратегиялық сипатын атап өтті.Талқылау барысында дөңгелек үстелге қатысушылар Қазақстан халқына қойылған міндеттерді шешуге белсенді қатысу, немқұрайлы қалмау, жақсы болуға ұмтылу, өзінің адал еңбегімен Қазақстан халқының өмір сапасын жақсарту үшін өз үлесін қосу қажет деген қорытындыға келді.