Корей тілі курстары

Құрметті студенттер мен магистранттар!
2021 жылғы 18 қыркүйектен 2022 жылғы мамырға дейін Петропавл қ. № 17 ұлттық жаңғыру орта мектеп-кешені базасында М. Қозыбаев атындағы СҚУ студенттеріне арналған корей тілі курстары басталады.
Курс оқытушысы – Солтүстік Қазақстан корей мәдени орталығы төрағасының орынбасары Евгений Ким.
Сабақтар оффлайн сенбі күні (сағат 18.00-ден 19.00-ге дейін) және жексенбі күні (сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін) өтеді.
Қазақстан халқы Ассамблеясы кафедрасы барша қауымды корей тілін ТЕГІН үйренуге шақырады.
Барлық сұрақтар бойынша Ким Евгенийге ЖАЗБАША (WhatsApp) 8-702-727 - 77-70 телефон нөмірі бойынша хабарласыңыз.

Аты-жөнін, туған күнін, факультетін және тобын көрсетіп, жазылу керек.