2021 жылғы 21 қазанда М. Қозыбаев атындағы СҚУ Тарих, экономика және құқық факультеті (Петропавл қаласы, Казақстан) атты республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция өткізеді

Құрметті әріптестер!

2021 жылғы 21 қазанда  Манаш Қозыбаев атындағы  Солтүстік Қазақстан университетінің Тарих, экономика және құқық факультеті  (Петропавл қаласы,  Казақстан) «Құқық пәндері» кафедрасының 20 жылдығына арналған «Қазақстан Республикасы егемендігі жағдайындағы заманауи заң ғылымының өзекті мәселелері» атты республикалық ғылыми-тәжірибелік  конференция өткізеді.

Конференцияның мақсаты: отандық және шетел тәжірибесін ескере отырып, заманауи заң  ғылымының дамуының өзекті мәселелерін қарастыру, даулы сұрақтарды талқылу.

Конференцияға оқытушылар, ғылыми қызметкерлер, докторанттар, магистранттар, мемлекеттік орган өкілдері, әрекет етуші заңгерлер және өзге де мүдделі тұлғалар шақырылады.

Ақпараттық хат