«Полиглот» атты аймақтық сайысы

2021 жылдың қыркүйектің  24-ті күні «Полиглот» атты аймақтық сайысы өтті. Іс-шара Мағжан Жұмабаев атындағы жоғары педагогикалық колледжі, Ұлттық ұланы әскери жоғары институты, Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті  білім алушылардың арасында өтіп, «Практикалық қазақ тілі»  және «Шетел тілдері» кафедраларымен «Nur Otan» партиясы Болашақ филиалының қолдауымен ұйымдастырылды. Сайыс барысында студенттер ынта-жігер мен жоғары белсенділік танытты. Олар тіртіп пен қызығушылық танытты.

Сайыс 3 кезеңнен тұрды:

1-кезең: «Тұсаукесер»

2-кезең: «Кім жүйрік»

3-кезең: «Жыр сандық»

4-кезең: «Полиглот»

5-кезең: «Ұлы даланың жеті қыры»

«Полиглот» тілдік сайысы  достық және шығармашылық атмосферада өтті. Барлық қатысушылар тапсырманы жеңіп, мадақталды.

Жарыс қорытындысы бойынша құрметті I орынды Ұлттық ұланы әскери жоғары институтының командасы иеленді,  II  орын – Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университетінің командасы, III орын – Мағжан Жұмабаев атындағы жоғары педагогикалық колледжінің командасы.

25.09.2021