Поэзияға деген махаббат

Поэзия дегеніміз не? Бұл сөздің музыкасы, метафора, эпитеттің нәзіктігі. Поэзияға деген сүйіспеншілікті тәрбиелеуге болады. Ал поэзия адамды тәрбиелейді. 22.09.21. Тілдер апталығы аясында қазақ тілінде оқытатын топтардың студенттері арасында zoom платформасында "Живая классика"жалпы университеттік онлайн-мәнерлеп оқу байқауы өтті. Біздің бірінші курс студенттері орыс әдебиетінің сүйікті үзінділерін мәнерлеп оқыды. Сүйікті үзінділерін шабытпен оқитын талантты, креативті студенттер қаншама! Біз, филологтар, қазылар алқасы үшін бұл үлкен қуаныш, жүрекке бальзам! Байқауға қазақ тілінде 1 курстың 37 студенті қатысты.

Біздің жеңімпаздар:

•1 орын - Исаев Алишер и (о)-21к

• 2 орын

Тельтаева Анар МИ-21к

Қалиаскер Еламан ГИ-21к.

•3 орын:Біржан Фариза КЯЛ-21

Жанғали Еркегүл КЯЛ-21

"Ақындық дәстүрлерге адалдығы және жеке әртістігі үшін" номинациясы:

Мусаипова Ширингуль

Әнуарбек Саян И (о)-21к

Төлеген Сара ПМНО-21к

Бақыт Әйгерім КЯЛ-21

Лесова Дариға КЯЛ-21

Халитова Камила-КЯЛ-21

Жансая Жанарбекқызы-КЯЛ-21

Қамарбек Аружан-КЯЛ-21

Кушек Меруерт-КЯЛ-21

Амангелді шаттық-КЯЛ-21

Ерен Маржан ХБ-21к

Жүзбай Сәния б (о) - 21к

Байқауды ұйымдастыруға қатысқан барлық студенттер мен оқытушыларға алғыс айтамыз! Сіздерді орыс тілі білгірлері клубы аясындағы басқа да іс-шараларда күтеміз.

25.09.2021