"М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" КЕАҚ бос лауазымдарына орналасуына конкурс жариялау туралы

М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті КЕАҚ бос лауазымдарға орналасуға конкурс жариялайды:

1. Академиялық қызмет Департаментінің директоры

Лауазымға қойылатын талаптар – жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім, білім беру ұйымында басшылық лауазымдағы жұмыс өтілі кемінде 5 жыл.

Лауазымдық міндеттері: өз құзыреті шеңберінде білім мен ғылымды дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруды қамтамасыз ету; университеттің академиялық қызметін ағымдағы және перспективалық жоспарлауды жүзеге асыру; университеттің академиялық саясатын әзірлеуге қатысу; университетте инновациялық технологияларды және оқытудың жаңа әдістерін енгізу жөніндегі қызметті үйлестіру;

ПОҚ педагогикалық (оқу) жүктемесін оңтайлы бөлу бойынша жұмысты қамтамасыз ету; ПОҚ педагогикалық жүктемесінің, оқытушылардың жеке жұмыс жоспарының орындалуын бақылауды жүзеге асыру; университеттің академиялық күнтізбесін әзірлеу; элективті пәндер каталогын әзірлеуді бақылау; академиялық комитеттердің қызметін бақылау; жаңа оқу жылына дайындық туралы бұйрық дайындау және оның іске асырылуын қамтамасыз ету; өткен жылғы Университет қызметі туралы есепті дайындау бойынша жұмысты ұйымдастыру; жұмыс жоспарларының және АҚД жұмысы туралы есептердің уақтылы бекітілуін қамтамасыз ету; АҚД-да кадрларды іріктеуді және орналастыруды жүзеге асыру және басқа да функциялар лауазымдық нұсқаулықта көрсетілген.

Конкурсқа қатысу үшін қажетті құжаттар:

1) конкурсқа қатысу туралы өтініш;

2) кадрларды есепке алу жөніндегі жеке іс парағы;

3) өмірбаяны;

4) білімі туралы құжаттардың көшірмелері;

5) еңбек кітапшасының көшірмесі;

6) н075/у медициналық анықтамасы;

7) Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу комитеті беретін адамның қылмыстық құқық бұзушылық жасағаны туралы есепке алу жөніндегі мәліметтердің болуы не болмауы туралы анықтама;

Бос лауазымдарға өтініш беру мерзімі хабарландыру жарияланған сәттен бастап 15 күнтізбелік күн.