Кішірейтілген

«Елбасы – ел тағдырында» лекторийі

21.11.2012. 1 желтоқсан күні еліміз ҚР Тұңғыш Президенті Күнін тойлайды.  Мереке қарсанында біздің университетте осы атаулы күнге арналған іс-шаралар өтуде.

Тарих және әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының доценті Зәуре Қартова оқытушылар мен студенттерге арналған «Елбасы – ел тағдырында» атты лекторий ұйымдастырды.

1991 жылдың 1 желтоқсан күні Қазақстан халқы өзінің Тұңғыш Президенті ретінде Нұрсұлтан Назарбаевты бір ауыздан сайлаған еді. Содан бері еліміз талай оқиғаларды басынан кешкен.

Ішкі саяси тұрақтылық, ядролық қарудан бас тарту, ұлтаралық келісім - Республикамыздың визиттік карточкасы.  Президентіміз үнемі жастарға қолдау көрсетіп отырады.

Іс –шараға қатысушылардың пікірі бойынша, бүгін Қазақстан – үлкен табысқа жеткен және тұрақты ел. Бұл бүкіл халық қолдайтын біздің Президентіміздің сіңірген еңбегі.

23.11.2012