Қайырылымдық жаса!

1 наурызда Қазақстан Алғыс күнін атап өтеді. ДӘТТӘ кафедрасының студенттері мен оқытушылары қайырымдылық акциясын жалғастырды. Азық-түлікпен, қар тазалауға көмек көрсеткен отбасыға барғаннан кейін біздің студенттер белсенділер: Тілевов Бекпулат ФКС-18-1, Иванов Владимир фкнвп-20 отбасы үлгісіндегі балалар ауылына барды. Тәрбиеленушілер мен педагогтар өз қонақтарын жылы қарсы алды, ал балалардың жылуы мен ашықтығы кездесу барысында кеуіп қалған жоқ. Балалар үйінде 30-дан астам тәрбиеленуші тұрады, бірақ бұл еріктілердің әрқайсысына көңіл бөлуіне, балаларға Бір тамшы бақыт сыйлауына кедергі болмады. Танысу ойын түрінде өтті, ал кездесу соңында студенттер балаларға шарлар сыйлады, балмұздақтарға дәм татты және кафедра ұжымы жинаған қажетті заттарды табыстады.

Кафедра ТМФВ