Біздің студенттеріміз - гір спорты бойынша ҚР чемпионатының жүлдегерлер мен жеңімпаздары!!!

19-21 ақпан аралығында Ақтөбе қаласында гір спортынан ұзақ цикл номинациясында Қазақстан Республикасының чемпионаты өтті. СҚО құрама командасының құрамында "Дене шынықтыру және спорт" ББ үш студенті, сондай-ақ біздің түлектер қатысты. ♦️Федоровский Валентин МС гір спортынан, ДШС-19 тобының студенті, 73 кг дейінгі салмақта жастар арасында екінші орын алды. ♦️Евич Марина КМС гір спортынан, дФКС-20-2 тобының студенті, 63 кг дейінгі салмақта әйелдер арасында екінші орын алды. Зағип Василий, біздің өткен жылғы түлегіміз, гір спортынан ерлер арасында 95кг дейін салмақта алтын жеңіп алды. Костенко Елена гір спорты бойынша әйелдер арасында 58 кг дейінгі салмақта бірінші орын алды. Біздің студенттер гір спортынан облыс құрама командасының құрамында жалпыкомандалық есепте үшінші орынға ие болды. Алда 26-29 наурыз аралығында Петропавл қаласында өтетін қос сайыс номинациясында ел чемпионаты өтеді. Чемпиондар мен жүлдегерлер сәуір айының соңында Ташкент қаласында өтетін Азия чемпионатына қатысу үшін іріктеуден өтті.

Кафедра ТМФВ