Біздің жетістіктеріміз!

2021 жылғы 24-28 наурыз аралығында Өскеменде жазғы көпсайыстан жабық бөлмелерде Қазақстан чемпионаты өтуде.  Біздің студенттер аға оқытушы Наумов А. В. жетекшілігімен СКУ спорт клубының құрамында өнер көрсетеді. Жарыстың бірінші күнінен кейін біздің СКУ клубы 20 клубтың ішінен 4-ші орында. Александр Владимирович  жарыстың екі түрінен кейін 60-69 жас тобында ату және 60 м спринтте жүлделі болды. Жоламан Ақтари ДШБӘД-19 тобының "Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық" ББ студенті 18-20 жас аралығындағы 60 м-ге жүгіруде үздік нәтиже көрсетті. З-17-1 тобының "Заңтану" ББ студенті Имамбаева Томирис жазғы көпсайыстан спорт шебері 21-23 жылғы топта 60 м-ге жүгірудің ең үздік уақытын көрсетті.

Кафедра ТМФВ