Біздің жетістіктеріміз!

Ұлттық лига шеберлерінің әйелдер командалары арасында волейболдан Қазақстан Республикасының чемпионаты аяқталды. "Қуаныш " волейбол клубы Қазақстан ұлттық лигасының қола медалін иеленді.29 наурызда көрші Павлодарда өткен финалдық кездесуде біздің қыздар "Алматыдан"басым түсті. Солтүстікқазақстандық волейболшылар "Қуаныш" клубының тарихында алғаш рет ұлттық лигада қола медаль жеңіп алды. ШҚ ұйытқысы солтүстік қазақстандық спортшылардан тұрады. Команда құрамында "Дене шынықтыру және спорт" ББ студенттері Варкентин Олеся (ДШС-17-1), Струкова Кристина (ДШС-19), Сырыгина Мария (ДШС-17-1) және қазіргі уақытта біздің жоо-да "экономика"ББ бойынша білім алып жатқан біздің кафедраның түлегі Бекишева Сабира. Сондай-ақ, ШҚО "Алтай" ШҚ құрамында 2021 жылғы суперлиганың әйелдер командалары арасында волейболдан Қазақстан чемпионы атанған біздің түлек Костива Полинаны атап өткіміз келеді.Қыздарымызды құттықтаймыз!!!

Кафедра ТМФВ