Біздің жетістіктеріміз!

Павлодарда волейболдан Қазақстан чемпионатының жеңімпаздары анықталды ма???? Ұлттық лиганың ерлер командалары арасында-2020-2021 Бүгін біздің петропавлдық "Есіл СК" командасы қарқынды күресте "Атырау"командасын жеңіп, чемпионаттың қола жүлдегері атанды. Команда құрамында біздің кафедраның магистранттары, "дене шынықтыру және спорт" ББ соңғы түлектері Митяев Александр және Макенов Мади ойнайды!!!Студент кезінде Александр мен Мәди волейболдан СҚО ерлер құрама командасына кіріп, шабуылшы ойыншылар позициясына ие болды.Сондай-ақ команда құрамында біздің әр жылдардағы түлектеріміз: Костив Сергей, Зарубин Андрей, Шайхутдинов Тимур ойнайды.Тарихта алғаш рет Ұлттық лига командасын Солтүстік Қазақстан волейболының тәрбиеленушісі Алексей Теренин басқарды., волейбол клубының директоры-Макенов Әділ Берікұлы, спорт директоры - ҚР СШ, жоғары ұлттық санатты төреші - Кувшинов Александр Михайлович-барлық әкімшілік штаб-біздің "Дене шынықтыру және спорт" мамандығының түлектері болатын.

Кафедра ТМФВ