"Қашықтықтан білім беру технологиялары жағдайында патриотизм мен азаматтыққа тәрбиелеудің заңнамалық негіздері"республикалық ғылыми-практикалық конференциясы

2021 жылдың 16 сәуірінде "Дене және әскери тәрбие теориясы мен әдістемесі" кафедрасының ұйымдастыруымен "Қашықтықтан білім беру технологиялары жағдайында патриотизм мен азаматтықты тәрбиелеудің заңнамалық негіздері" Республикалық ғылыми – практикалық конференциясы өтті. Конференция жұмысына  "Дене және әскери тәрбие теориясы мен әдістемесі" кафедрасының оқытушылары,  Абай Мырзахметов атындағы Көкшетау университеті, Д. М. Карбышев атындағы № 40 орта мектебі  жанындағы АӘД оқу орталығы, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 28 мектеп-гимназиясы", НОВОНИКОЛЬСКАЯ ОМ КММ,  "ЖТЖОО" КММ Петропавл қ.; Ақмола облысы, Целиноград ауданы білім беру бөлімінің 9 ОМ КММ, "Родник" балалар сауықтыру лагері " КМҚК,"Есіл ауданының білім беру бөлімі" КММ; Петропавл теміржол көлігі колледжі мұғалімдері қатысты.

Кафедра ТМФВ