Біздің жетістіктеріміз!

Өзбекстан Республикасының Ташкент қаласында гір спортынан Азия чемпионаты өтті. Жарысқа "Дене шынықтыру және спорт"білім беру бағдарламасының студенттері қатысты; Валентин Федоровский, 2 курс студенті жастар арасында ұзақ циклде 1 орын алды, салмағы 78 кг дейін!!! Біздің түлегіміз Головин Артем де Азия чемпионатында жеңіске жетіп, 143 кг - ға дейін салмақта 73-орынға көтеріліп, қоссайыста абсолютті чемпион атанды!!!
Серікбол Амандық ДШС-18К тобының студенті, гір спортынан спорт шебері, Қазақстан Республикасының құрама сапында 2 орын алды.
Гір спорты бойынша команданың жаттықтырушысы-біздің оқытушы Глывяк Андрей Ярославович! Чемпиондар мен жаттықтырушыны жеңісімен құттықтаймыз!!!

Кафедра ТМФВ