"М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" КЕАҚ бос лауазымына орналасуына конкурс жариялау туралы

М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті КЕАҚ бос лауазымына орналасуға конкурс жариялайды:

1. Шаруашылық жұмыс департаментінің директоры

Лауазымға қойылатын талаптар-Жоғары білім, басшылық лауазымдағы жұмыс өтілі кемінде 3 жыл.

Лауазымдық міндеттері: қолданыстағы заңдар, Нормативтік құқықтық актілер, жарғы және Ұжымдық шарт негізінде университеттің шаруашылық қызметіне тікелей басшылықты жүзеге асыру, шаруашылық жұмысты дамытудың стратегиялық жоспарын әзірлеу. шаруашылық қызмет бойынша жоспарларды әзірлеу мен іске асыруды ұйымдастыру; университеттің шаруашылық қызметінің келешектегі және ағымды жоспарлауын ұйымдастыру.; шаруашылық қызметтің барлық бағыттарының тұрақты жұмыс істеуін, шаруашылық қызмет бойынша бұйрықтардың уақтылы дайындалуын, жоспарлы-шаруашылық құжаттаманың уақтылы бекітілуін қамтамасыз ету; қызметкерлер үшін қолайлы өндірістік жағдайлар жасауды қамтамасыз ету; энергия мониторингі және энергия үнемдеу саласындағы қызметті бақылау жөніндегі жұмыстың ұйымдастырылуын бақылау және басқа да функциялар лауазымдық нұсқаулықта көрсетілген.

Конкурсқа қатысу үшін қажетті құжаттар:

1) конкурсқа қатысу туралы өтініш;

2) кадрларды есепке алу жөніндегі жеке іс парағы;

3) еркін нысанда жазылған өмірбаян;

4) жеке куәліктің көшірмесі;

5) 075/у нысанындағы медициналық анықтама;

6) білімі туралы құжаттардың көшірмелері;

7) соттылығы туралы мәліметтердің болуы немесе болмауы туралы анықтама;

8) психоневрологиялық және наркодиспансерден анықтама;

9) еңбек кітапшасы;

Құжаттар хабарландыру жарияланған сәттен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде қабылданады.

Құжаттар мына мекен-жай бойынша қабылданады: Пушкин көшесі, 86, № 2 корпус, № 219 кабинет.

Телефон 8 (7152) 369468.