"М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" КЕАҚ бос лауазымына орналасуына конкурс жариялау туралы

М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті КЕАҚ бос лауазымына орналасуға конкурс жариялайды:

1. Жоғары медицина мектебінің директорлары

Лауазымға қойылатын талаптар -Жоғары білім (немесе жоғары оқу орнынан кейінгі) және білім беру ұйымдарында басшы лауазымдарда немесе мамандығы бойынша кемінде 5 жыл жұмыс өтілі болған кезде ғылым докторы немесе ғылым кандидаты ғылыми дәрежесінің немесе PhD философия докторы немесе бейіні бойынша доктор дәрежесінің болуы, сондай-ақ білім берудегі менеджмент бойынша біліктілікті арттыру курстарынан өткені туралы сертификаттың (куәліктің) болуы.

Лауазымдық міндеттері: медицина жоғары мектебіне тікелей басшылықты жүзеге асыру; жоспарланатын оқу жылына арналған Жоғары Мектеп Кеңесінің стратегиялық, операциялық және кешенді жоспарын және жұмыс есебін әзірлеу, мониторингілеуді жүзеге асыру және іске асыру; мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттары негізінде білім беру бағдарламаларын іске асыру жөніндегі жұмысты жүзеге асыру; жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім берудің мемлекеттік; білім беру процесін оқу-әдістемелік және ғылыми-әдістемелік қамтамасыз етуді құру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру; практикалық қызметке білім алушылардың кәсіпкерлік бастамаларын дамыту және енгізу жөніндегі қызметті үйлестіру басқа функциялар лауазымдық нұсқаулықта көрсетілген.

Конкурсқа қатысу үшін қажетті құжаттар:

1)  конкурсқа қатысу туралы өтініш;

2)  кадрларды есепке алу жөніндегі жеке іс парағы;

3)  еркін нысанда жазылған өмірбаян;

4)  жеке куәліктің көшірмесі;

5)  075/у нысанындағы медициналық анықтама;

6)  білімі туралы құжаттардың көшірмелері;

7)  соттылығы туралы мәліметтердің болуы немесе болмауы туралы анықтама;

8)  психоневрологиялық және наркодиспансерден анықтама;

9)  еңбек кітапшасы;

10)  жоғары мектепті дамыту бағдарламасы.

Құжаттар хабарландыру жарияланған күннен бастап 21 күнтізбелік күн ішінде қабылданады.

Құжаттар мына мекен-жай бойынша қабылданады: Пушкин көшесі, 86, № 2 корпус, № 219 кабинет, телефон 8(7152) 369468.