Біздің Агротехнологиялық факультетінің еңбек десанты

Еріктілер біздің Агротехнологиялық факультетіміздің және жалпы ЖОО-ның белсенділері, оның басты зияткерлік және инновациялық капиталы болып табылады. Волонтерлік қозғалысты дамыту-бұл ЖОО-дағы тәрбие қызметінің ажырамас құрамдас бөлігі. Бұл жолы біздің еріктілер Еңбек ардагері Сидоренко Галина Станиславовнаның жеке үйінің аумағында көмек көрсетті. Балалар үй жанындағы учаскеде, үйдің ауласында үлкен жұмыс көлемін орындады. Волонтерлік қозғалыс әлеуметтік белсенділікті қалыптастыруға және дамытуға, жауапкершілік деңгейін арттыруға, адалдықты, әділдікті, төзімділікті, достықты, ізгілік пен еңбексүйгіштікті тәрбиелеуге бағытталған. Жоғары оқу орнында оқу тек кәсіби құзыреттілікті қалыптастыру мен дамытуды ғана емес, сонымен қатар мәдени, адамгершілік дамуды, азаматтық ұстанымды қалыптастыруды, еңбекке қабілеттілікті дамытуды да қамтиды. Осы міндеттерді шешу әртүрлі технологияларды қолдануды көздейді, олардың бірі студенттердің ерікті қызметке тартылуы болып табылады.