Болашақ студенттердің альма-матермен кездесуі

Петерфельд ауылындағы «Қызылжар Абай орта мектебінің» оқушылары университетімізде кәсіби бағдар беру экскурсиясында болды. 11 және 10 сынып оқушылары Қозыбаев универсиетінің білім беру бағдарламалары, факультеттері мен бөлімшелері туралы таныса алды.Балалар Тұңғыш Президент залында болып, зертханалық базаны көріп, оқытушылармен әңгімелесті. Қазіргі уақытта, жоғары оқу орнын таңдау кезінде университетте әскери кафедраның болуы өте маңызды. Бұл қосымша әскери мамандық алуға мүмкіндік береді.

Сондықтан, оқушылар жоғары оқу орнының әскери кафедрасында да болып, оқу кестесімен және арнайы оқу сыныптарын көрді. Болашақ студенттер техниканы, жергілікті жердің электрлендірілген макеттерін және жаяу әскердің жауынгерлік дайындыққа арналған машинасын көрді.Мұның бәрі талапкерлерге болашақ мамандығын анықтауға зор үлес қоспақ. Көбісі біздің альма-матерге түсуді көздеп отыр.Мұндай кездесулер өзге де солтсүтікқазақстандық мектептер үшін де ұйымдастырылады.