Кішірейтілген

"Сізге сену үмітсіздерді құтқарады"

7 қарашада орыс тілі және әдебиеті кафедрасының оқытушылары, студенттер мен магистранттар Ф.И. Достоевскийдің 200 жылдығына арналған ашық дәрісті тамашалады. Ф.ғ. к. С. М. Романенко "Сенім саған үмітсіздерді құтқарады" дәрісін дайындады және Иеміздің қайта тірілу кафедралды соборының жексенбілік мектебінде өткізілді. Дәріскер ең ұлы орыс жазушыларының бірінің поэтикасына қатысты ғана емес, сонымен қатар әр адамға қатысты: үмітсіздік, өкіну, кішіпейілділік сияқты маңызды мәселелерді көтерді. Ф. М. Достоевский оларды түсінуді С. М. Романенко жазушының өмірбаянымен байланысты қызықты фактілер аясында қарастырды. Дәріскер ұсынған материал жексенбілік мектеп оқушыларына ғана емес, сабаққа қатысқан болашақ талапкерлерге де әсер етті. Тар шеңбердегі дәрістен кейін кафедра магистранттары мен студенттері С.М. Романенкомен ф. м. Достоевскийдің шығармашылығы туралы әңгімелесті.

13.11.2021