6-секция. Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ғылым және білім

«Қозыбаев оқулары - 2021: білім беруді дамытудағы жаңа тәсілдер мен заманауи көзқарастар» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясының 6-секциясының жұмысы барысында қатысушылар агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ғылым мен білім беру мәселелерін қарастырды.Баяндамашылар құнды азықтық шөптермен жұмыс істеу туралы ақпаратпен және тәжірибелерімен бөлісті (Малицкая Н.В., ауыл шаруашылығы ғылымдарының кандидаты); Солтүстік Қазақстан жағдайындағы қант қызылшасының тамыр дақылдарының өнімділігін зерттеу бойынша (Пучкова С.Ю., магистр); СҚО ксилотрофты микротобының биоәртүрлілігіне қатысты мәселелер қарастырылды (Савенкова И., т.ғ.д.); магистранттар картоп өндірісінде биологиялық препараттарды қолдану және олардың ауылшаруашылық дақылдарының өнімділігіне әсері туралы тәжірибелерімен бөлісті (А. Кушершина, Бт-м-20). Секциялық отырысқа қатысушылар Қазақстан Республикасының тамақ өнеркәсібін дамытудағы инновациялық процестің рөлі туралы баяндамаға ерекше назар аударды (Жұмахан С.Т., магистр).

13.11.2021