"Қазіргі әлемдегі тіл мен әдебиет" секциясы

12 қараша күні Тіл және әдебиет институтында "Қозыбаев оқулары-2021: Білім мен ғылымды дамытудағы жаңа тәсілдер мен заманауи көзқарастар"  ХҒТК аясында ұйымдастырылған "Қазіргі әлемдегі тіл мен әдебиет" секциясының отырысы өтті. Секция өз жұмысын сағат 10:00-де ашты. ТжӘИ директоры Е.В. Сабиева құттықтау сөз сөйледі.  Аталған шарада М. Қозыбаев атындағы СҚУ-дың 6 оқытушысы және 2 магистранты, сонымен қатар,  Абылай хан атындағы  ҚазХҚжӘТУ докторанты баяндама оқыды. Қойылған мәселелер жарыссөзде талқыланды, сындарлы диалог өтті, конференцияға қатысушылар өткізілген пікірталасты өте пайдалы және өзекті деп тапты.