“Студенттік өміріміз қалай өтуде?” тақырыбында өткен ашық алаң

2021 жылғы 12 қарашада  М.Қозыбаев атындағы СҚУ, «Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу» және «Бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі» мамандығының студенттерімен “Студенттік өміріміз қалай өтуде?” тақырыбында ашық алаң өтті. Ашық алаңға аталған мамандықтың студенттері және «Бастауыш және мектепке дейінгі білім берудің теориясы мен әдістемесі» кафедрасының оқытушылары қатысып, студенттік өмірдің қызықты сәттерімен ой бөлісті.

Әр студент іс-шара барасында ұйымдастырылған ойындар, байқаулар, логикалық тапсырмалар мен көңілді бидің қызықты алаңдарында өзінің шығармашылық қиялын және ынтасын көрсете алды.

Іс-шара соңында тәтті шай ұйымдастырылып, өздерінің әсерлерімен бөлісті. Іс-шара өте қызықты және көңілді өтті!