2021 жылдың 10 қарашасында «Педагогика және психология» кафедрасының Сапа апталығы аясында диалог алаңы өткізілді, онда кафедраның профессор-оқытушылар құрамының шешімі бойынша 4 тұрақты даму мақсаты талқыланды: «Барлығын қамтитын және әділ сапалы білім беруді қамтамасыз ету және барлық адамдар үшін өмір бойы оқу мүмкіндігін арттыру». Іс – шараны педагогика ғылымдарының кандидаты, кафедра доценті - Чемоданова Галина Иосифовна ұйымдастырды. Пікірталасқа «Педагогика және психология» білім беру бағдарламасының оқытушылары, магистранттар мен студенттері қатысты.