«Жеріміз – мақтанышымыз!»

Агротехнологиялық факультетте студенттерді ауыл шаруашылығы салалары мен қызметкерлерінің маңызын таныту және жастардың шығармашылық қабілеттерін дамыту мақсатында 18-21 қараша аралығында «Ауыл шаруашылығы қызметкерлерінің күніне» арналған эссе-байқауы  өтті. Байқауға 13 білім алушы қатысты, жұмыстар 2 тілде ұсынылды: қазақ және орыс ( 6 жұмыс орыс тілінде, 7 жұмыс қазақ тілінде). «Жеріміз – мақтанышымыз» эссе-байқауының қорытындысы:1 – дәрежелі диплом – «Орман ресурстары және орман шаруашылығы» білім беру бағдарламасы, ЛРЛ-18 тобының студенті Агай Анастасия Сергеевна.2 – дәрежелі диплом - «Орман ресурстары және орман шаруашылығы» білім беру бағдарламасы, ЛРЛ-18 тобының студенті Подлесный Алексей Николаевич.3 – дәрежелі диплом – «Азық – түлік өнімдерінің технологиясы білім беру бағдарламасы, ТПП-19-қ тобының студенті Тұрғанбай Индира Асанғалиқызы.Жеңімпаздарды құттықтаймыз!