"Мамандық таңдау - тұрақты даму ұстанымдарының бірі" тақырыбында ашық сабақ

Сапа апталығы аясында «Практикалық қазақ тілі» кафедрасының оқытушысы Қ.Смаилова қазақ тілінен  «Мамандық таңдау – тұрақты даму ұстанымдарының бірі» тақырыбында тарих, экономика және құқық факультетінің А2 деңгейінде оқитын 1 курс студенттерімен ашық сабақ өткізді.
Студенттер  «Заңгер», «Менеджмент», «Журналист» мамандықтары бойынша презентациялар әзірлеп, әр мамандықтың өзіндік ерекшеліктеріне  тоқталып,  мемлекеттік тілде өз ой-пікірлерімен бөлісті.
     Ашық сабаққа әріптес оқытушылар қатысып, ұстаздың әдістемесіне, материалды баяндау, оны жеткізу деңгейіне және студенттердің білімді меңгеруін, олардың сабаққа  дайындықтарын, тілге деген қызығушылығын бағалады.