Поэзия арқылы Отанға деген сүйіспеншілік

М.Қозыбаев атындағы СҚУ «Қазақстан халқы Ассамблеясы» кафедрасы ұйымдастырған шара барысында солтсүтікқазақстандық ақындардың шығармаларындағы Отан тақырыбы талқыланды. Кездесуге университет оқытушылары, студенттер мен магистранттар, Ақмола облысы мен жергілікті мектептердің мұғалімдері мен оқушылары қатысты.

Әдеби қонақ бөлмесінің спикерлері қатысушыларды Солтүстік Қазақстан облысының Мағжан Жұмабаев, Герольд Бельгер, Сәбит Мұқанов, Владимир Шестериков, Бақытжан Қанапьянов, Есләм Зікібаев, Мүтәлләп Қанғожин және т. б. ақындарының шығармашылығымен таныстырды.

Әдеби қонақжай бөлмесінің қатысушылары ақындардың шығармашылығын талдай отырып, қатысушыларды патриоттық бағыттағы шығармалармен таныстырып, поэзия тілінің сұлулығын көрсетті. Олардың пікірінше, поэзия тыңдаушының жанына еніп, ойларды кеңейтіп, тұлға ретінде қалыптасқан адамның шынайы сүйіспеншілігін қалыптастыра алады. Кездесудің басты мақсаты барлық солтүстікқазақстандықтардың біздің талантты жерлес ақындарымыздың шығармашылығымен таныстыру.