круглый стол "Профессия педагога-психолога. Кто такой?"

30.11.2021 жылының қарашаның 30-ы аймақтық жоғары оқу орындарының студенттік он-лайн кездесуі өтті. «Педагог-психолог мамандығы. Бұл кім?» атты дөңгелек үстеліне М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті мен Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау университетінің «Педагогика және психология» мамандығының студенттері қатысты. Студенттердің баяндамаларында келесі сұрақтар қарастырылды:  Бүгінгі таңда педагог-психолог қандай болу керек? Педагог-психолог қандай бағыттарда жұмыс жасайды? Педагог-психологтың кәсіби имиджі неден құралады? Педагог-психологтың корпоративтік мәдениеті және т.б. Бұл сұрақтарға студенттердің пайымдаулары қызықты және мазмұнды болды. Белсенділікті танытқан студенттерді белгілесек: ППС – 21 топ студенті – Кукса И., ППС-19 топ студенттері - Шевелева Е., Гаврилова К., Бейсенова Д., Шалова К. (кураторы Самиева О.Б.)  Дөңгелек үстелдің барлық қатысушылары сертификаттарға ие болды. Дөңгелек үстелдің басы Ш.Уәлиханов ат. КУ «Педагогика, Психология және әлеуметтік жұмыс» кафедрасының меңгерушісі - Ракишева Г.М мен М.Қозыбаев ат. СҚУ «Педагогика және психология» кафедрасының меңгеруші Павловская Н.Г. құттықтау сөздерімен басталды. Осындай форматтағы кездесулер жоспарда бар. Бұл он-лайн кездесудің модераторы мен ұйымдастырушы – А.К. Иманов.