Магистратура талапкерлеріне арналған кешенді тестілеу басталды

Талапкерлер Қозыбаев университетіне магистратураға тегін оқуға түсуге мүмкіндік алып отыр. Біздің ЖОО-ға техникалық бағыттар бойынша 40 квота бөлінді! Болашақ магистрлер осы емтиханды сәтті тапсыруға және дайындалуға көмектесу үшін университетте екі апталық онлайн курстар ұйымдастырылды.

Бүгін Ustudy өңірлік тестілеу орталығында кешенді тестілеу тапсырғандар өз білімдерін тексерді. Емтиханды 80 адам өтті. КТ-ға қатысуға 132 талапкер өтінім берген. Олар 2-ге бөлініп, екінші тестілеу 6 желтоқсанда өтеді.

Квоталық гранттардан басқа ғылыми-педагогикалық магистратураға бюджеттік орындар да бөлінді. Қажетті ұпайларды жинай алмағандар ұлттық тестілеу орталығына маусым айында қайта өтініш бере алады. Естеріңізге сала кетейік, енді кешенді тестлеу жылына екі рет өткізіледі.