«Қазіргі білім беру кеңістігіндегі педагог-психолог» атты облыстық семинар

08.12.2021 жылы «Педагогика және психология» кафедрасының ұйымдастыруымен «Қазіргі білім беру кеңістігіндегі педагог-психолог» тақырыбында облыстық семинар ұйымдастырылып, өткізілді. Семинарға облысымыздағы білім беру мекемелерінің ұстаздары қатысты. Семинардың мақсаты – білім беру ұйымдарындағы психологиялық-педагогикалық қызметтің өзекті мәселелерін анықтау және талқылау. Бұл іс-шараның модераторы кафедраның аға оқытушысы – Комкина Татьяна Михайловна болды.

Семинар барысында келесі мәселелер талқыланды:

- білім беру мекемесінің педагог-психологы қызметінің процесі мен нәтижелеріне қатысты педагогтардың күтулері мен қажеттіліктері;

- білім беру мекемесінің педагог-психологы қызметінің мазмұнына педагогтардың ұсыныстары;

- білім беру мекемесінің педагог-психологы қызметінің процесі мен нәтижелеріне қатысты ата-аналардың күтулері мен қажеттіліктері;

- білім беру мекемесінің педагог-психологы қызметінің мазмұнына ата-аналардың ұсыныстары.

Семинар аясында ұсынылған ұстаздардың ұсыныстары «Педагогика және психология» білім беру бағдарламасы 2022 жылға арналған жоспарында көрініс табады.