Мен қысқы сессияға дайынмын!!!

Учебно-методический семинар

Тарих, экономика және құқық факультетінің "Журналистика" кафедрасының "Кәсіпқойлар лигасы-қолжетімділік ашық" дәстүрлі оқу – әдістемелік семинары сессия қарсаңында "мен қысқы сессияға дайынмын!».Семинар басында білім алушылар мен педагогтар " мен қысқы сессияға дайынмын ба?».Іс-шара барысында факультет деканы, тарих ғылымдарының кандидаты, доцент З.К. Картова қысқы сессияның негізгі ережелері туралы айтты; "Журналистика" кафедрасының аға оқытушысы, магистрі Т. А. Морозова студентке сессия туралы не білу керектігін айтты. "Журналистика" кафедрасының оқытушысы, магистрі Н.К. Ахметова қысқы сессия форматын белгіледі; аралас форматтағы оқытудың қиындықтары мен басымдықтары туралы жеке тәжірибесінен филология ғылымдарының кандидаты, "Журналистика" кафедрасының доценті М.К. Жақып айтып берді.Ж-19 тобының 3 курс студенті А.Завьялова зияткерлік жаттығу өткізді, оған журналист-студенттер және тарих, экономика және құқық факультетінің қонағы, "Агрономия және орман шаруашылығы" мамандығының студенті қуана қатысты, сол үшін оған ерекше рахмет.Соңында "мұғалім нені есте сақтауы керек"бейнеролигі көрсетілді.Қорытындылай келе, оқу-әдістемелік семинардың барлық қатысушылары " мен қысқы сессияға дайынмын!»