Байқау

Ағымдағы жылғы қарашаның 30-ы «Мектеп жасына дейінгі балаларды патриоттық тәрбиелеу» әдістемелік әзірлемелер байқауы өтті. Қатысушылар: «Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу» білім бағдарламасының 4 курс тудентері.Студенттер өз әзірлемелерін үш категория бойынша қорғады: Іс-шара сценарийі; патриоттық тәрбие бойынша жоба; ата-аналармен жиналыс конспектісі. «Балауса» балабақшасының әдіскері Даниярова А.Ш., «Алпамыс» бөбекжай-балабақшасының әдіскері Бектенова Н.К. және Абай атындағы ҚҰУ магистранты Қондыбай А. Құрылған әділқазылар алқасы критерийлерге сәйкес жеңімпаздарды анықтап, студенттердің шығармашылық жұмысының деңгейінің жоғарлығын атаап өтті.

Жеңімпаздар:         3 орын – Сайран Анэль

2  орын – Ілесова Арайгүл, Асаубаева Сандігүл