Арнайы және әлеуметтік педагогиканың теориясы мен практикасының заманауи мәселелері: арнайы білім беру қажеттіліктері бар балалармен жұмыс" ХҒПК

Иманов А.К., педагогика ғылымдарының кандидаты, педагогика және психология кафедрасының доценті, Сургут мемлекеттік педагогикалық университетінің 35 жылдығына арналған «Арнайы және әлеуметтік педагогиканың теориясы мен практикасының заманауи мәселелері: арнайы білім беру қажеттіліктері бар балалармен жұмыс» халықаралық ғылыми-практикалық конференциясының жұмысына қатысты.

Он-лайн режимінде Амангелді Калкенұлы «Оқытушының жұмысының ерекшеліктері - инклюзивті мектептегі психолог» тақырыбымен сөз сөйледі. Осы конференцияның тыңдаушылары ППС-21 тобының студенттері болды.