Халықтың тарихы мен бүгіні» атты дөңгелек үстел

Агротехнологиялық факультеттің «Агрономия және орман шаруашылығы» кафедрасында студенттердің қатысуымен Zoom платформасында «Халықтың тарихы мен бүгіні» тақырыбында дөңгелек үстел өтті.

Іс-шараның мақсаты: туған жерге деген сүйіспеншілік сезімін, патриоттық сезімді ояту, өз еліне деген құрметті қалыптастыру, сондай-ақ «Қазақ елі жүріп өткен жол», «Мәңгілік ел» және т. б. тақырыптарда ой толғау.

Студенттер Қазақстанның тәуелсіздік жылдарындағы жетістіктері мен ұлттық идеясы туралы әңгімеледі. Кафедраның ПОҚ іс-шараға қатысып, өз пікірлерімен бөлісті, студенттерді өз елінің тарихын, өз еліне деген сүйіспеншілігін білуге ынталандырды. Сондай-ақ Республикамыздың Тәуелсіздігі туралы Қазақстанның ұлы ақындарының өлеңдерін оқыды.