Digital Urpaq

Шақырылған оқытушылар Giuseppe Lo Papa (Palermo университеті, Италия) және Ташев Александр Николаевич (Орман техникалық университеті, Болгария) Digital Urpaq-та оқушылармен достық жағдайда кездесті.

Кездесуге шетелдік қонақтар жас ұрпаққа аграрлық сектордағы түрлі мамандықтар мен ауыл шаруашылығы әлеміндегі қызықты бағыттар туралы түсініктерін кеңейтті, оқушыларды белсенді болуға және қарқынды дамып келе жатқан әлемде сұранысқа ие болатын «болашақ кәсіптері» туралы ақпаратты іздеуге байыпты қарауға шақырды.

Кездесудің әрбір қатысушысы Агротехнологиялық факультеттің білім беру бағдарламаларының даралығы және шетелде алмасу бойынша оқу мүмкіндіктері туралы маңызды және қажетті ақпарат алды. Ғалымдар ғылыми қызметтегі өз тәжірибелерімен бөлісті.