Eurasia Group Kazakhstan

Университетке «Eurasia Group Kazakhstan» компаниясының делегациясы келді, бұл компания 10 жыл бойы Агротехнологиялық факультеттің серіктесі болып келеді, жыл сайын компанияның жетекші мамандары John Deere техникасы және агроменеджмент бойынша білім алушылар үшін қонақ дәрістерін оқиды, сондай-ақ студенттер тұрақты түрде компанияның «Үздік Джон Дир техникасы» республикалық конкурсына қатысады, кездесу барысында серіктестер ынтымақтастықты кеңейту бойынша факультет студенттерін кәсіби тәжірибеге және ақылы тағылымдамаға шақыру және біздің факультеттің базасында компанияның сертификаттау орталығын ашу мүмкіндігін талқылады.

Кездесуге қатысушылар М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университетінің ұжымы және «Eurasia Group Kazakhstan» компаниясының өкілдері жеке оқыту және дамыту бөлімінің басшысы Жанна Слямбековна Шакарова, сатудан кейінгі қызмет көрсету департаментінің сервистік қызмет көрсету бөлімінің Сервис жөніндегі менеджері Андрей Алексеевич Патошкин, сатудан кейінгі қызмет көрсету департаментінің сервистік қызмет көрсету бөлімінің техника бойынша инженері Қанат Қайратұлы Салимов болды.