"Менің тәуелсіз Қазақстаным " эссе байқауы

13 желтоқсанда Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне орай ZOOM платформасында мемлекеттік тілде оқытатын В1 деңгейлі топтардың студенттері арасында жалпы университеттік эссе байқауы өтті. Өскелең ұрпақты партиотизм және тарихты құрметтеу рухында тәрбиелеу-конкурстың маңызды мақсаттарының бірі, өйткені бүгінгі жас ұрпаққа ертең эстафетаны қабылдап, елдің халықаралық аренадағы позициясын нығайту. Эссе байқауының жас қатысушылары біздің Қазақстанымыздың тәуелсіздігі, патриотизмнің жасырын жылуы туралы, қарапайым, бірақ сонымен бірге оның маңызды көріністері туралы әңгімелеп берді. Құрамына орыс тілі кафедрасының тәжірибелі оқытушылары енген конкурстың қазылар алқасы орыс тілі кафедрасының тәжірибелі оқытушылары кірді.
"Менің Тәуелсіз Қазақстаным" тақырыбындағы байқауда шыққан нәтижелер:

1 орынды Тулегенова Айша (ПМНО-21к, доц. Оспанова И. В.)
2 орын-Қалиханова Нұрай (КЯЛ-21к, оқытушы Колясина А. Г.)
3 орын-Ералхан Аяулым (ПМНО-21к, доц. Оспанова И. В.)
      Жеңімпаздарымызды құттықтаймыз! Біздің тамаша студенттерге байқауға қатысқаны үшін, патриоттық сезімі, еліне деген адалдығы үшін алғыс айтамыз!