Кішірейтілген

Зерттеу жұмыстарының халықаралық конкурсында 1 орын

Жобаның бастамасы бойынша 2022 жылғы 5 қаңтарда өткізілген Тіл білімі және әдебиеттану саласындағы білім беру мекемелерінің студенттері мен оқушыларына арналған зерттеу жұмыстарының халықаралық конкурсының қорытындысы шығарылды Interclover.ru Нижний Новгород қаласы.Байқауға түрлі бағыттар бойынша көптеген жұмыстар жіберілді. Оған "орыс тілі мен әдебиеті" кафедрасының студенттері доцент, ф.ғ. к.а. ю. Леонтьеваның жетекшілігімен белсенді қатысты. Конкурс нәтижесі бойынша 2 курс студенттері гр. РЛ-20 Горшкова Алена және Панова Кристина "филология ғылымдары" ("Фольклористика") ғылыми бағыты бойынша "Солтүстік Қазақстан облысының орыс және қазақ Жұмбақтарына, мақал-мәтелдеріне салыстырмалы талдау жасау"ғылыми мақаласын ұсына отырып, 1 дәрежелі дипломдармен марапатталды.
            Осы байқаудың лауреаттары болып біздің кафедраның тағы екі студенті Соколова Вероника және Ротар Елена "Фольклористика" ғылыми бағытында танылды ("Солтүстік және Оңтүстік Қазақстан эпостарындағы халықтық демонология бейнелері"тақырыбындағы ғылыми мақала).