«М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті» КЕАҚ бос лауазымына орналасуына конкурс жариялау туралы

М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті КЕАҚ бос лауазымына орналасуға конкурс жариялайды:

• Ғылым департаментінің директоры

Лауазымға қойылатын талаптар - жоғары кәсіптік білімі, ғылыми дәрежесінің болуы және жоғары оқу орнында 5 жылдан кем емес басшылық жұмыс тәжірибесі.

Лауазымдық міндеттері: университеттің ПОҚ мен қызметкерлерінің ғылыми және инновациялық қызмет нәтижелерін коммерцияландыру жөніндегі республикалық конкурстарға белсенді қатысуын ұйымдастыру және мүдделі сыртқы стейкхолдерлермен шаруашылық шарттар жасасу есебінен ғылыми зерттеулер нәтижелерін енгізу мен коммерцияландыруды бақылауды қамтамасыз ету; ғылым департаменті бойынша стратегиялық құжаттарға мониторингті жүзеге асыру; технологиялық бағалау жүргізу арқылы коммерцияландыру үшін перспективалы жобаларды іріктеуді ұйымдастыру; заңды және жеке тұлғалармен аяқталған ғылыми шарттар бойынша есептілікті бақылау; Департамент қызметіне басшылық жасау, бөлім басшыларының жауапкершілік дәрежесін анықтау.

Конкурсқа қатысу үшін қажетті құжаттар:

1) конкурсқа қатысу туралы өтініш;

2) кадрларды есепке алу жөніндегі жеке іс парағы;

3) еркін нысанда жазылған өмірбаян;

4) жеке куәліктің көшірмесі;

5) 075/у нысанындағы медициналық анықтама;

6) білімі туралы құжаттардың көшірмелері;

7) соттылығы туралы мәліметтердің болуы немесе болмауы туралы анықтама;

8) психоневрологиялық және наркодиспансерден анықтама;

9) еңбек кітапшасы;

Құжаттар хабарландыру жарияланған сәттен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде қабылданады.

Құжаттар мына мекен-жай бойынша қабылданады: Пушкин көшесі, 86, № 2 корпус, № 219 кабинет.

Телефон 8 (7152) 369468.