Құрметті әріптестер!

2022 жылы 18 наурызда "М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" КЕАҚ Агротехнологиялық факультеті "АӨК басымдықтары: ғылыми пікірталас" атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция өткізеді.

Сіздерді қашықтықтан онлайн режимiнде өтетін конференция жұмысына қатысуға шақырамыз:

Уақыты: 18 наурыз 2022 ж., Алматы уақытымен сағат 15:00

ZOOM конференциясына қосылу

Конференция идентификаторы: 462 986 3837

Кіру коды: 123456

Конференция жұмысы келесі бағыттар бойынша жоспарланған:

• Егін шаруашылығы
  • Мал және құс шаруашылығы
  • Балық шаруашылығы
  • Орман шаруашылығы
  • Ауыл шаруашылық биотехнологиясы
  • Өсімдіктерді қорғау және карантин
  • Мал шаруашылығы және өсімдік шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу

Конференцияның жұмыс тілдері: қазақ, орыс, ағылшын.

Конференцияға қатысу үшін өтінім мен баяндама мәтінін (төмендегі талаптарға сәйкес рәсімделген) ұсыну қажет.

Хабарлама немесе баяндама мәтіні А4 форматында орындалуға, 5 беттен аспайтын, Word редакторында, 12 шрифт өлшемі (әдебиеттер тізімі үшін 10 шрифт өлшемі), интервалы 1.0, «Times New Roman» шрифті, беттің ені бойынша туралануы, барлық жағынан шеттері 25 мм болуға тиіс.

Баяндамалар 2022 жылдың 10 наурызына дейін электронды түрде, isavenkova@ku.edu.kz (Савенкова Инна Витальевна) поштасына ұсынылуы тиіс. Конференция материалдары бойынша еңбектер жинағы шығарылады (қатысу - тегін).

Жарияланған материалдардың сапасын қамтамасыз ету және авторлық құқықты сақтау мақсатында барлық келіп түскен мақалалар плагиатқа қарсы тексеріледі. Кірме сөздердің көлемі 50%-дан аспауы керек.

Конференция материалдары eLIBRARY.ru платформасында орналастырылады.

Конференция материалдарының жинағы тікелей көшіру әдісімен теріледі. Осыған байланысты жоғарыда аталған барлық талаптарды сақтай отырып, ғылыми мақалаларды мұқият редакцияланған түрде ұсыну қажеттілігіне назар аударамыз. Ғылыми дәрежесі жоқ авторлар мақалаларға ғылым докторының (PhD) немесе кандидатының рецензиясы қоса берілсін.

Көрсетілген мерзімнен кеш ұсынылған немесе талаптарға сәйкес ресімделмеген материалдар қаралмайды және авторларға қайтарылмайды.

Ақпараттық Хат