Біздің студенттер - "ТМД үздік студенті" атты байқаудың жеңімпаздары

«Дене шынықтыру және спорт» ББ 4 курс студенттері – ЗОТОВ АЛЕКСАНДР, РАЗУМОВ РОДИОН және ТИЛЕВО БЕКПУЛАТ Халықаралық студенттер қауымдастығы (Қазақстан, Нұр-сұлтан) ұйымдастырған 2022 жылғы «ТМД-ның үздік студенті» халықаралық жобасының жеңімпаздары атанды.

Өткен жылдың қараша айында біздің жігіттер «ТМД елдерінің үздік студенті» жобасына қатысуға бел буды. Студенттерден келесі бағыттар бойынша өтініштер  қабылданды:

- Ғылым

-Өнер

-Спорт.

Бұл студенттер оқу озаты болуымен қатар, қоғамдық жұмыстарға белсенді, спорттық жетістіктері де жоғары. Александр спорттық акробатикадан Қазақстан Республикасының спорт шебері, Бекпулат қысқы президенттік көпсайыста Қазақстан Республикасының спорт шебері, Родион киокушинкай каратэден спорт шеберіне кандидат.

Сондай-ақ қатысу үшін ғылыми мақаланы немесе ғылыми жобаны жариялауға жіберу қажет болды (осыған сәйкес жүлделер анықталды).Байқау нәтижесінде студенттеріміз 1-дәрежелі диплом иегерлері атанып, олардың жұмыстары Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері студенттерінің «ТМД-ның үздік студенті» кітап жинағының IV санында жарық көрді. . Кітапқа халықаралық, республикалық және аймақтық конкурстардың, конференциялардың, жобалардың және презентациялардың жеңімпаздарының ғылыми жұмыстары; қоғамдық жастар қозғалыстарының жетекшілері мен белсенділері, ұлттық құрама командалардың мүшелері, Олимпиада ойындарының, халықаралық және спорттық жарыстардың лауреаттары мен жүлдегерлері.

Сондай-ақ, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы елдердің ғылыми және оқу орындары арасында «ТМД-ның үздік студенті» жобасында жас ғалымдарға көрсеткен қолдауы үшін алғыс хаттарды біздің оқытушыларымыз, ғылыми жұмыс жетекшілері – Тулаев Виктор Константинович және Скворцова Елена Павловна!!!Студенттер мен жетекшілерді лайықты марапаттарымен құттықтаймыз!!!

Кафедра ТМФВ