«Жастар және ғылым» диалог алаңы

Жоғары білім берудің дәстүрлі рөлі - оқыту түрінде білім беру – қазіргі әлемде жеткіліксіз. Қазіргі заманғы университет іргелі білімнің және іс жүзінде бағытталған инновациялардың дамуына ықпал етуі тиіс. Сондықтан бүгінгі таңда басым міндеттердің қатарында - ғылым мен университеттік білім беруді дамыту және қолдау бар.Бүгін Агротехнологиялық факультет оқытушыларының білім алушылармен кездесуі ауыл шаруашылығы секторы саласындағы ғылыми қызығушылық мәселелеріне арналды.Диалог алаңының жұмысына СҒЗЖ және МҒЗЖ басшылығының көп жылдық тәжірибесі бар оқытушылар, практик-оқытушылар және студенттердің өздері қатысты.Тақырыпты қалай таңдауға болады? Жоспарды қалай жасауға болады? Бүгін қандай әдістер жұмыс істейді? Нәтижелерді қайда сынауға болады? Қандай бағыттар басым? Факультет оқытушылары қандай тақырыптар бойынша жұмыс істейді? Қандай елдермен ғылыми ынтымақтастық бар? Және басқа да көптеген сұрақтар…Ауыл шаруашылығы ғылымдарының кандидаттары Жунусов А. Е., Савенкова И. В., магистрлар Пучкова С. Ю., Такенова Д. Е. өз тәжірибелерімен бөлісті.Кәсіби қарым-қатынас форматындағы келесі кездесу студенттердің ғылыми-зерттеу қызметін дамыту мүмкіндіктеріне арналады және 2022 жылдың сәуір айында Ғылым апталығы аясында өтеді.