Кішірейтілген

Біздің студенттердің жетістіктері!

16-20 ақпанда Орал қаласында жоғары спорт шеберлігі мектептері арасында қысқы көпсайыс бойынша Қазақстан чемпионаты өтті. Біздің «Дене шынықтыру және спорт» ББ кафедрасының студенттері белсенді қатысып, тамаша нәтижелерге қол жеткізді!!!

Эстафетада ДШС-21-1 тобының студенті Максим Чижма жалпыкомандалық есепте алтын, жеке есепте қола жүлдегер атанды, бірақ ең бастысы Қазақстан республиканың спорт шебері нормативін орындады. !!! ДШС-21-1 тобының студенті Аман Рахметов эстафеталық жарыста, жалпыкомандалық есепте күміс, сонымен қатар жеке есепте күміске қол жеткізіп, Қазақстан Республикасының спорт шебері нормативін орындады !!! ДШС-18-1 тобының студенті Тілевов Бекпулат эстафеталық жарыста және жалпы командалық есепте күміске ие болып, Қазақстан Республикасының спорт шебері нормативін орындады!!!

Оқытушымыз А.В.Наумов дайындаған көпсайысшылар командасынан Қазақстан чемпионатында өнер көрсеткен 4 спортшы – Максим Чижма, Рахметов Аман, Тілевов Бекпулат, Милюкин Эдгард және барлық жігіттер  ҚР спорт шебері нормативін орындады. !!! Команда жаттықтырушысы Александр Владимирович атап өткендей: «Бұл менің бапкерлік мансабымда бірінші рет спорт шебері нормативін бірден 4 адам орындады.

ШВСМ арасында біздің студенттер командалық есепте бірінші орынды жеңіп алды!Спортшылар мен жаттықтырушының мұндай жеңісі мен жеке жетістіктері күнделікті дайындықтың, табандылықтың  жемісі! Біз жігіттерімізді жеке спорттық нәтижелерімен құттықтаймыз және бүкіл команданың, сондай-ақ команда жаттықтырушысы Александр Владимирович Наумовтың және көпсайыс бойынша Солтүстік Қазақстан облысының аға жаттықтырушысы Қожаев Руслан Мұратұлының керемет жетістігі!!!

Кафедра ТМФВ