Күмістен алқа тағынды!

"Қыс мезгілі өтті..." Біздің аймақтың көптеген тұрғындары осылай ойлары сөзсіз, бірақ қысқы ойын түрлеріне жас қызығушылардың құмары басылмаса керек, шаңғыларын сайлап, жарысқа қарай бет алды. Студенттер арасындағы қысқы Президенттік көпсайысқа қатысушылардың бірі – М. Қозыбаев атындағы СҚУ-дың «PR-журналистика» кафедрасының студенті Наталья Штабная. Наталья спорттың әр түрімен шұғылданады. Волейбол, баскетбол, жүгірумен шынығып, өмірдегі түрлі кедергілерді де жеңуге  жігері жетеді. Жас спортшыға бұл күн көптеген жағымды сәттермен есте қалары сөзсіз.  Қарсыластарының барлығы үлкен дайындықпен келіп, жеңіс жолындағы толқуы да әсерлі еді.  Шаңғы жарысында екінші жүлделі орынға ие болған Наталья Штабная үшін бұл жеңіс, Kozybayev University студенттері мен оқытушылары арасында қызықты да салауатты уақыт өткізу болды!

Кафедра "Журналистика"